Profesjonalna księgowość w Fundacji Antares

Projekt „Profesjonalna księgowość w Fundacji Antares” był naszym pierwszym działaniem z zewnętrznym finansowaniem. Wzięliśmy udział w konkursie wniosków projektowych dedykowanych dla młodych organizacji. Jako młoda organizacja pozarządowa chcieliśmy się rozwijać i zdobywać doświadczenie w kwestiach zarządzania projektami i zasobami ludzkimi, a także związanymi ze sprawami biurowymi i finansowo-rozliczeniowymi. Celem projektu było uzyskanie kompetencji i prostego oprogramowania do samodzielnego prowadzenia księgowości. W ramach prac organizacyjnych przygotowaliśmy także merytoryczny planu rozwoju oraz spotkanie dla przyszłych wolontariuszy. W proces przygotowawczo-szkoleniowy zostały włączone wszystkie osoby zainteresowane współpracą w ramach naszej organizacji. Projekt przyczynił się do wzrostu profesjonalizacji działań Fundacji, zwiększenia kompetencji osób zaangażowanych w realizacje jej celów statutowych.

Czas trwania projektu: 15.06.2016 – 31.08.2016

Projekt dofinansowany przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w ramach konkursu „FIO – Małopolska Lokalnie”.